Modelka Aneta Vignerová (26) se zařadila mezi hvězdy, které mají svojí značku parfému. A aby v konkurenci lépe obstála, nafotila pořádně dráždivou kampaň s finalistou Muže roku Robertem Anderlem.

"Miluji parfémy! Hlavně když se sladí s částí mojí osobnosti. Je pro mě důležité, aby ve vůni nebyla žádná sprostá vyzývavost ani příliš naivní podtóny," prozradila.

Podílet se na tvorbě parfémů sice nepatřilo k jejím snům, ale proces výroby parfému ji natolik zaujal, že by se na tvorbě dalších vůní ráda podílela i v budoucnosti.

"Vytváření vůně probíhalo už od léta v jihofrancouzském Grasse, které nese zasloužený titul světového hlavního města parfémů. Testovala jsem jednotlivé olejíčky a vybírala ty nejvhodnější kombinace vůní," nechala se slyšet Aneta.

"I kdyby měl být parfém to jediné, co na sobě mám, chci se v něm cítit nevinně a sexy," míní. Sama přitom přiznala, že styl fotek, kde pózuje v černých podvazcích vedle Anderleho, pro ni není úplně běžný.

"Nejsem zvyklá na tak moc sexy focení, přiznám se, že jsem se i trochu styděla, ale užila jsem si to," dodala uhrančivá kráska.

Foto: Archiv