Herečka Miluše Bittnerová (35) přezdívaná česká Marilyn Monroe si život umí vychutnat! I z obyčejného pití čaje si dokáže udělat nadmíru příjemnou kratochvíli.

"Nejlepší čaj je v posteli. Rozmazlujte se taky a udělejte si skvělou snídani do postele," svěřila se charismatická herečka, které úsměv na tváři a dobrá nálada nikdy nechybí.

Velkou odbornicí na čaje je hvězda Ordinace v růžové zahradě Ivana Jirešová. "Čaj piji nejradši ve chvílích volna, když jsem příjemně unavená a můžu si dopřát pár minut jen tak sedět a povídat si. V oblibě mám hlavně ochucené zelené čaje s citrusovou příchutí," svěřila se.

"Když je velká zima, tak si uvařím černý indický čaj a přidám koření masala, dochutím ho mlékem a medem. Studentům doporučuji na vytrvalost indiánský čaj maté, který je udrží bdělé o několik hodin déle," radí Jirešová.

"Jednou jsem si ale objednala ajuverdský čaj nesmrtelnosti. Po prvním loku jsem ale měla co dělat a myšlenky na nesmrtelnost se v mžiku vytratily," smála se na odpoledním dýchánku sympatická herečka.

Hvězda českého (nejen) filmového plátna Ivana Chýlková se netají tím, že není zrovna zdatná kuchařka, čaj ale prý zvládne levou zadní. "Nejraději mám ten zelený. Je jemnější než černý," usmívala se.

Foto: Ahmad Tea London