Herečka a moderátorka Miluše Bittnerová (35) má na filmový festival v Karlových Varech ty nejlepší vzpomínky. Na doby (ne)dávno minulé přitom nedá dopustit!

"Když jsem ještě studovala, jezdili jsme sem s partou. Bydleli jsme ve stanovém městečku, večírek střídal večírek, takže času na filmy moc nebylo," zavzpomínala hvězda Ordinace v růžové zahradě.

"Letos sem jedu jenom na otočku, protože mám dost práce," vysvětlila Bittnerová, která si nenechala ujít přehlídku návrháře Marko Lopatiče v karlovarském hotelu Retro Riverside.

"Léto mám docela nabité, kromě toho, že jsem si ho rezervovala pro jeden televizní projekt, také ráda a často moderuji. Je to něco jiného než hraní, ale naplňuje mě to," říká Miluška.

"S dovolenou mám ale letos v létě utrum. Nedávno jsme se s manželem vrátili z Maroka, které mohu všem doporučit," dodává s tím, že si výhru v kulinářské soutěži s chotěm náležitě vychutnala.

Podobně si pak vychutnala osvěžující drinky v Jameson Festival Lounge, kam dorazila spolu s kamarádem, návrhářem Mirkem Bártou.

Miluska

Foto: Herminapress.cz a Jameson