Česká Miss 2011 Jitka Nováčková (22) si prošla ne zrovna radostným obdobím, kdy všichni řešili její váhu, oblečení a nebo to, že je stále bez přítele.

Usměvavá kráska si jednoho dne řekla dost, začala pravidelně cvičit, zdravěji jíst a seznámila se s šikovným stylistou, který umí vyzdvihnout její přednosti.

A protože šla štěstí naproti a postupně získala i potřebné sebevědomí, které je vždycky sexy, úspěch na sebe nenechal dlouho čekat. Začaly přibývat pracovní zakázky a do jejího života vstoupil nový muž, student architektury Marek.

V něm, narozdíl od mnohých krásek, našla přítele, který respektuje její práci i fakt, že ve společnosti musí vždy vypadat skvěle a zatraceně sexy.

"Kalhotky mám, to tak jenom vypadá. Jsem tady dnes za odměnu, zvládla jsem zkoušku ze sociální psychologie," nechala se slyšet Jitka, která se objevila na party známé klenotnické firmy ve velmi odvážných šatech.

Odpočatá a plná elánu se stihla pochlubit i tím, že si s přítelem užila i romantickou dovolenou. "Nestihla jsem se ani opálit, byli jsme jeden den v Římě a potom ve Florencii," svěřila se Nováčková, kterou už v nadcházejích měsících čeká už jenom práce.

Foto: Herminapress.cz