Modelka a zpěvačka Jitka Válková (21) je štěstím bez sebe! U zkoušky z dospělosti obstála bez větších problémů a maturitu zvládla dokonce s vyznamenáním.

"Jsem moc ráda, že jsem to dala. V některých předmětech jsem dokonce nestihla říct všechno, co jsem chtěla. To se mi stalo třeba ve fyzice, vylosovala jsem si Dynamiku a stihla sedm slideů z dvaceti," překvapila Válková.

"Ale pořád si nějak neuvědomuji, že už to mám za sebou. Oslavy určitě budou, ale asi ne nijak bujaré," tvrdí čerstvá maturantka. A co ji nakonec nejvíc potrápilo? "Byla to angličtina. Já jsem spíš na přírodní vědy než na humanitní předměty," svěřila se usměvavá kráska na akci v restauraci Jet Set.

Válková, která za úspěšnou maturitu dostala parádní mikroskop, by moc ráda ve studiu pokračovala dál. Narozdíl od mnoha modelek ale nebude studovat ani mezinárodní vztahy, ani marketing na některé ze soukromých škol.

"Ráda bych se dostala na Přírodovědeckou fakultu, obor biologie-geologie a pak bych ráda pokračovala na magisterské studium, obor biologie-zoologie," pochlubila se Jitka.

Foto: Službomat.cz