Modelka, produkční a v neposlední řadě také šikovná návrhářka interiérů Katka Průšová (30) je sice šťastně zadaná, o druhou svatbu ale programově neusiluje.

"Záleží na tom, v jakém rozpoložení budeme s partnerem . Já už si pohádkovou velkou svatbu zažila, takže bych uvítala třeba tu v zahraničí. Mám ráda Londýn, ale ani exotickým destinacím, třeba Dubaji, se nebráním," říká známá kráska s tím, že druhá veselka rozhodně nemusí být opulentní.

"S partnerem jsme šťastní a spokojení, jenom se o tom nebavím. Ale spíš než svatbu řešíme miminko. Nedá se to naplánovat, buď to půjde hned, anebo ne, ale určitě bych chtěla," nechala se slyšet Katka na tiskovce k akci Svatební dny 2014, které proběhnou od pátku 10. do soboty 11. ledna ve vysočanském Clarion Congress Hotelu.

"A jestli to bude velká nebo malá rodina? Těžko říct, necháme se překvapit, za to jedno budu ráda a pak se uvidí. Já nikdy neměla ambice jako některé kolegyně, mít čtyři nebo pět dětí," dodala Průšová.

Kromě ní se v rámci zmíněné akce ve svatební šatech předvedly také zpěvačky Dáša Zázvůrková, Victoria nebo herečky Genny Ciatti, Ivana Korolová a reportérka Tereza Jemelíková.

Mezi nevěstami nechyběly mnohé známé tváře.

Foto: Herminapress.cz