Česká Miss World 2013 Lucie Kovandová (19), která už 2. září odlétá do Indonésie na světovou soutěž, bude svoji vlast reprezentovat v nádherných šatech z dílny módní návrhářky Tatiany Kovaříkové.

Na jih Asie si veze hned troje večerní šaty, v kufru jí ale nebudou chybět ani krásné koktejlky. Hlavní šaty, ve kterých se představí ve velkém televizním finále, jsou z tyrkysového chifonu. Ten byl dovezen ze Španělska a zdobí jej kameny Swarovski.

"Volba barvy finálových šatů byla v případě Lucie jasná. Tento jemný tyrkys dokonale podtrhuje odstín jejích vlasů a očí, zdůrazňuje dokonalou, lehce opálenou pokožku," komentuje výběr netradiční barvy jejich autorka.

kovandova2

"Z šatů, které mi paní Taťána navrhla, jsem nadšená. Překonaly moje očekávání. Cítím se v nich jako princezna. Barva, střih, všechno je naprosto perfektní a jsem šťastná, že mi garderobu na světovou soutěž navrhla právě Taťána," rozplývala se Lucie.

Do kufru si kromě kolekce krásných šatů Lucka přibalí dva společníky. Své místo v jejích zavazadlech mají totiž Spejbl a Hurvínek. Loutky se Česká Miss World rozhodla přivést  do Indonésie jako národní dar. Snad se tito dva hrdinové budou na světové soutěži líbit stejně jako Lucie.

kovandova-3

Foto: Herminapress.cz