Modelka Kateřina Průšová (30) se na molo vrátila ve velkém stylu. V luxusních kožešinových kouscích jí to seklo, není divu, že jí přišel omrknout i její bývalý manžel Vladimír Konvalinka.

"Pořád fotím a předvádím, ale na tak často jako dřív. Užívám si života bez večírků, mnohem raději si s partnerem pozveme známé na terasu a něco ugrilujeme," nechala se slyšet.

Fakt, že ji v publiku pozoroval i exmanžel, ji vůbec nerozhodila. "Klidně se pozdravíme a prohodíme pár vět, nemáme s tím problém," řekla Katka, které modely Luďka Slanaře padaly jako ulité.

"Mám doma asi pět kožichů a všechny jsou od něj," svěřila se kráska, která případné svatbě a miminku nechává volný průběh.

"Jsme v pohodě a vyhovuje nám to, zbytek ukáže čas, ale doufám, že spolu zůstaneme," nechala se slyšet s tím, že je konečně spokojená.

"Pořád cestujeme. O prázdinách jsme cestovali po Itálii. Byli jsme v Římě a na kolech v Rakousku. Jsme velcí sporťáci. Ještě máme v plánu Tatry, na horskou turistiku," odhalila společné plány Průšová na přehlídce v hotelu Unic v centru Prahy.

Na přehlídků exkluzivních kousků zavítali také zpěvačky Linda Finková, Dáša Zázvůrková, návrhářka Natali Ruden nebo známý cukrář Martin Pokorný.

Foto: Herminapress.cz