Modelka Taťána Kuchařová (26) se výzev nebojí! S radostí se proto stala ambasadorkou projektu Mých 5km, který vyzývá ženy k tomu, aby neseděly v koutě a začaly běhat.

"Byly časy, kdy jsem vyloženě nerada běhala, a začátky pro mě byly náročné. Je to ale příjemný sport, dobrý na udržení postavy a hlavně skvělý relax. Ráda bych tím také motivovala další holčiny – je dobré vrátit se ke sportu v přírodě," nechala se slyšet kráska, která je také tváří nové kolekce běžecké obuvi.

"Nebojte se být na sebe o trošku tvrdší a disciplinovanější, budete ze sebe mít skvělý pocit a uvidíte výsledky! Budete mít větší sebejistotu, budete se cítit dobře. A nenechte se odradit obtížnými začátky," vzkazuje těm, které o běhání teprve uvažují.

"Moc ráda sportuji v přírodě, pustím si oblíbenou muziku, která mi v mých začátcích hodně pomohla a skvěle si vyčistím hlavu. Je taky dobré mít parťáka, ve dvou se to vždycky lépe táhne," říká Táňa, která vybíhá se svými sestrami, případně s partnerem Ondřejem Brozobohatým.

"To ale není moc často, běhání nepatří mezi jeho oblíbené sporty," smála se Kuchařová.

Foto: Archiv