Vážně nemusíte cvičit ani pět minut, ani měnit své stravovací návyky. Stačí si jen obléknout Pop-Up džíny, které vám vytvarují na vašem pozadí neodolatelnou křivku. 

Strečová látka vám obepne a zpevní boky a stehna. Jak ale dosáhnout toho, abyste měli zadeček výš a zakulacený? V 19. století kvůli tomu ženy nosily pod sukní tzv. honzíky. Kdo by ale v dnešní době nosil něco tak těžkopádného? Trik je povolen, ale musí být rafinovaný, neviditelný a být vykouzlen tak, jako třeba králík z klobouku.

Gas Pop-Up džíny jsou přesně takové. Díky speciálnímu triku jménem Pop-Up umějí přidat objem přesně tam, kde je potřeba. A váš zadeček bude jako mávnutím kouzelného proutku zatraceně sexy! Pop-Up jsou dvě anatomicky tvarované vycpávky z nealergenního materiálu, které se vloží do vnitřních kapsiček a tím dotvoří perfektní křivku vašeho pozadí. Vycpávky jsou tak hebké, prodyšné a přirozené, že si ani neuvědomíte, že je máte na sobě.

Pop-Up džíny, které jsou patentově chráněné, vznikly ve vývojové laboratoři italské módní značky GAS. Právě tam se zrodily i další revoluční typy džín: tepelně spojované bezešvé, oboustranné a také super strečový model dámských džínů Sumatra, který se zároveň perfektně hodí i pro technologii Pop-Up.

Vyzkoušejte tuto revoluční novinku a mějte zadeček k nakousnutí!

GAS POP-UP JEANS

Foto: archiv