Herečka Nikol Kouklová (24) se kromě několika epizodních rolí proslavila také vztahem s Karlem Heřmánkem mladším. Slávu jí ale jistě přinese i angažmá v seriálu Cesty domů.

Věra Hrubá nastoupí jako stážistka do kanceláře, kde pracuje Hynek Kenigr v podání Romana Zacha. Zkušený a charismatický státní zástupce jí velmi imponuje. Obzvlášť, když jí svěří dost zásadní případ.

"Věra není žádná potvora, spíš trochu koketa. Zaplete se do něčeho, do čeho se zaplést ani nechtěla. A bohužel za to ponese následky. Víc nemůžu prozradit," nechala se slyšet Kouklová.

I když má s natáčením seriálů už nějakou zkušenost, měla prý ze začátku trochu obavy. "Ale zbytečně, natáčení jsem si moc užila, štáb i kolegové byli fajn, Cesty domů jsou pro mě nová a zajímavá zkušenost. Právnické prostředí je pro mě velkou neznámou," přiznala.

"Ale naštěstí jsme v dialozích neměli žádné právnické termíny, které by bylo potřeba konzultovat s odborníky. Moc příjemné pro mě bylo setkání s Romanem Zachem, který hraje Hynka. Před kamerou mi pomáhal," pochvaluje si Nikol.

"Hrát s ním bylo příjemné i proto, že jsem poměrně vysoká, takže mívám většinou problém s hereckými partnery. Ale Roman je mnohem vyšší než já, takže jsem mohla mít i podpatky," dodává sexy zrzka.

Foto: Archiv