Modelka Simona Krainová (41) bere tento den velmi vážně, a tak není divu, že Maxe (3,5)  a Bruna (1,5) nechala pokřtít v kapli sv. Barbory v kostele Sv. Tomáše na Malé Straně.

"Křest považujeme za jeden ze základních kamenů v životě každého člověka. Bylo to pro nás přirozené rozhodnutí," prozradila Krainová, která si spolu s manželem Karlem Vágnerem pro tuto slavnostní chvíli zvolila místo v samém srdci Prahy.

Zdejší augustiniánský klášter a kostel sv. Tomáše totiž nabízí neopakovatelnou atmosféru a krásné prostředí. A nejen to! "Svou roli sehrály hned tři faktory - krásná kaple, stylový hotel The Augustine Prague v sousedství a tamní vyhlášená gastronomie," prozradila Simona.

"Starší Max tak při křtu dostal ještě jméno Vladimir po kmotrovi Vladovi a mladší Bruno získal jméno Petr po otci Simony," nechal se slyšet hrdý tatínek.

Nechyběla ani Lucie Bílá, která se ale tentokrát neujala mikrofonu, její role byla mnohem vážnější.

"Je to pro mne velká pocta a závazek. Těším se z každého okamžiku tady a hlavně si přeji, aby oběma chlapcům zářila na jejich cestě životem jen šťastná hvězda," nechala se slyšet zpěvačka, která se stala kmotrou Bruna.

Foto: Archiv