Dříve se říkávalo „co Čech, to muzikant“, dnes se to v kulinářském boomu, kdy čím dál tím více lidí chce umět připravovat nejrůznější speciality, mění na „co Čech, to kuchař“.

Někteří jsou dokonce oboje – jako například Hana Zagorová a Štefan Margita, kteří si společně s Lindou Bartošovou, Mahulenou Bočanovou, Veronikou Freimanovou, Marcelou Holanovou, Simonou Krainovou, Osmany Laffitou, Renatou Langmannovou, Sabinou Laurinovou, Jiřím Mádlem, Evou Pilarovou, Zdeňkem Pohlreichem, Janisem Sidovským, Emmou Smetanou, Bárou Špotákovou, Petrem Vítkem a Yemim A.D., přišli vyzkoušet přístroje KitchenAid do nově otevřeného Concept Storu.

„Nikdy jsem moc nevařila. Dnes vařím z povinnosti k dětem, ale už jsem si zvykla," svěřila se hvězda openingu Simona Krainová.

"Snažíme se vařit zdravě a jednoduše. Jsem ráda, že existují všemožné robotické pomůcky v kuchyni, které mi pomáhají se s tím poprat. Karel si už na moji kuchyni taky zvyknul a moc si ji pochvaluje. l v Potten & Pannen Staněk nakupuji ráda, kluci mají řadu vychytávek a mají moc hezké věci!“ doporučuje topmodelka.

Každý si mohl vybrat přístroj a práci s ním si vyzkoušet. Prodejna se v mžiku proměnila v kuchyni, ve které šlehaly, míchaly, mixovaly, rozmělňovaly a drtily připravené potraviny a zpracovávaly různá těsta právě naše VIP. Zdeněk Pohlreich mezi nimi chodil se vztyčenou hlavou, nakukoval jim pod ruce a rozdával rady, jak pracovat lépe.

„Práci v kuchyni miluju…můžu se na ni dívat celý hodiny,“ vtipkoval Jiří Mádl po boku své přítelkyně.

Foto: Potten & Pannen