Běžně se nám takový obraz nenaskytne. Pohled na českou krásku Simonu Krainovou (41), kterak má obličej v krvi, je více než děsivý!

Naštěstí nešlo o žádnou nehodu, která by se úspěšné modelce přihodila. Po vzoru hollywoodských hvězd se jen rozhodla podstoupit takzvaný plazmalifting, čili omlazení pomocí vlastní krve.

Ve světě zkrášlování se jedná o poměrně novou metodu a asi nejznámější "čachtickou paní", která ji podstoupila, je Kim Kardashian. Její fotky z ordinace obletěly celý svět a my vám teď přinášíme první snímky Simony přímo ze sálu na klinice Yes Visage.

Na klinice už tento zákrok vyzkoušela například herečka Alice Bendová. Ta si nechala omladit krk. Podle odborníků je to velmi účinná metoda v boji proti vráskám a zároveň s sebou nenese žádná rizika.

"Tajemstvím mládí je naše vlastní krev, respektive její část – plazma. Ta obsahuje růstové faktory, krevní destičky, bílé krvinky a kmenové buňky, navíc tělu vlastní," říká MUDr. Monika Kavková z kliniky Yes Visage.

"Ty pleť omlazují a navrací do fungování v režimu mladého těla. Pleť se tak regeneruje a navíc nemusí přijímat žádné cizí látky," dodává.

Foto: Archiv