Na takové natáčení budou v hotelu a restauraci Buddha-Bar v centru Prahy ještě dlouho vzpomínat. Moderátoři rádia Evropa 2 se při natáčení videa pro posluchače rozparádili tak, že hotelová uklízecí četa měla co dělat půl dne!

„Nejdřív to bylo úplně nevinné, ale když natáčíte klip, kde se sešla téměř celá parta z Evropy 2, vymkne se to docela snadno,“ říká moderátorka Zorka Hejdová, jedna ze sexy aktérek natáčení, které se odehrálo v jednom z nejstylovějších hotelů na světě – Buddha-Bar. Při natáčení lítalo vzduchem peří z několika polštářů a sousedé z vedlejšího pokoje si také příliš dopolední siesty neužili. Manažerka Evropy 2 se pak prý celý den omlouvala vedení hotelu.

Video je právě ve střižně a bude to bomba! Můžete se těšit na žhavé postelové scény, sexy hrátky ve vířivce a divoký mejdan, za který by se nemusely stydět ani rockové hvězdy. Kromě již zmíněné Zorky se před kamerou natřásal také Patrik Hezucký, Markéta Ježková, Nasty, Jindra Ekl, Tomáš Zástěra, Katka Černá, Ondra Vodný, Petr Říbal a jedna z nejlepších tanečnic twerku v ČR Anet Antošová, jejíž vrtění zadečkem nenechá nikoho chladným.

Foto: Archiv