Značka nápoje Mountain Dew pořádá 9. 8. 2014 v Praze závod pro nadané amatérské skateboardisty ve věku od 13 let výš. Dew Tour Bootcamp se bude konat v Mystic Skatepark Štvanice a zúčastnit se mohou závodníci z České a Slovenské republiky.

Pražská část Dew Tour bude mít dvě části: Streetstyle a Best Trick. Nejprve proběhnou kvalifikační závody ve skupinách po čtyřech a poté finále, kde bude startovat nejlepších 16 závodníků. Po skončení hlavního závodů proběhne soutěž o nejlepší trik na připravené překážce. Výkony jednotlivých účastníků budou posuzovat tři rozhodčí a head judge. Soutěžit se bude nejen o účast v evropském finále v Amsterdamu 31. srpna 2014, ale také o peněžní cenu ve výši 3000 eur a věcné ceny od Mountain Dew, Vans, Volcom a Skullcandy.

Pro diváky budou během závodů připraveny zábavné soutěže o věcné ceny od Vans a Mountain Dew i živá hudba v podání rappera Vladimira 518. Dále vystoupí DJ Mike Trafik, LA4 a Refew. Samotný závěr akce bude ve znamení after party, a to jak pro závodníky, tak i návštěvníky skateparku.

Startovné pro závodníky i vstup pro diváky bude zdarma.

Více informací na www.buddew.cz / www.buddew.sk.

Foto: Archiv