Kromě zpívání miluje módu. Kabát, který na sobě měla na koncertu, je od Vivien Westwood. Šaty, které byly pod ním, si ale ušila sama. Zpěvačka Skye Edwards je zkrátka nadaná po všech směrech.

Skupina kývla na pozvání do pohádkového Grand Hotelu Kempinski v Tatrách již na začátku roku. „Moje první myšlenka byla hlavně na akustiku, bála jsem se, jestli pro hotel nebudeme moc hluční,“ řekla zpěvačka. Obavy byly zbytečné. Hoteloví hosté i fanoušci, kteří si tento výjimečný kulturní zážitek nenechali ujít, zpívali spolu se zpěvačkou a nechtěli ji pustit z pódia. Když zazněla jedna z nejoblíbenějších písniček "Rome Wasn't Built In A Day", dokonce se spontánně zvedli ze židlí a začali se vlnit v bocích. Došlo samozřejmě i na zasloužené standing ovation.

"Nikdy jsme nehráli na horách a už vůbec ne takhle vysoko. Je to úžasné. Musím však říct, že spíše preferuji festivaly. A to z toho důvodu, že při těchto komornějších akcích jsem více nervózní. Ale zase se mi líbí to, že při koncertu takového druhu na všechny vidíte a můžete s publikem navázat nějaký kontakt. Oproti tomu festivaly jsou pro mě výzva. Hrajete na nich kolikrát před lidmi, kteří ani nemusí být vašimi fanoušky. O to je těžší je zaujmout," dodala Skye.

Foto: Archiv