Mezi herečkami rozhodně nepanuje taková řevnivost, jak se říká. Zářným důkazem jsou Kristýna Frejová (42) a Jana Janěková mladší (35). Dcery slavných rodičů spolu totiž vycházejí víc než skvěle.

Staly se z nich totiž dobré kamarádky. Bydlí kousek od sebe a jejich ratolesti teď navíc chodí do první třídy. "Jsou to trochu jiné starosti a povinnosti, ale tím, že si pomáháme, tak to zvládáme asi i nějak lépe a já se mohu věnovat plně nové roli v seriálu," říká Janěková, která se svým manželem Igorem Chmelou září v seriálu Cesty domů.

O víkendu ale měla volno, a tak vzala svoje děti, nejstarší Aničku a dvojčata Toníka a Elu na film o slavné panence Barbie, která uchvátila postupem času celý svět.

"Já jsem si ji vyvzdorovala ve dvanácti letech. Tak moc jsem si ji přála, že mi ji rodiče někde sehnali, ačkoliv jsem na hraní s Barbie byla tou dobou už stará," smála se Janěková.

Zato její kamarádka, dcera Ladislava Freje a Věry Galatíkové, měla smůlu. "Prostě nebyly na trhu," nechala se slyšet Frejová, která na představení Barbie Marpiosa dorazila s dcerou Rachel.

frej-janek

Foto: Archiv