Žluté lázně v pražském Podolí ovládly maminky s dětmi! V rámci akce S kočárkem Prahou se sem vydaly i mnohé slavné tváře, například Olga Menzelová (35), Kateřina Baďurová (30) nebo Lucie Křížková (28).

Usměvavá atletka a hvězda poslední řady StarDance dorazila s dcerou Ellenkou (2). Tu spolu považuje Baďurová za svůj největší osobní úspěch. "Jsem ale pyšná i na stříbro z Ósaky a realizaci školky," nechala se slyšet úspěšná tyčkařka, která má k dětem velmi kladný vztah.

Badurova

O prázdninách si capartů užije i Menzelová. "S dcerou Aničkou vyrážíme v létě na tábor, kde si dokonce vyzkouším roli vedoucí," svěřila se sympatická produkční, která má na svém kontě hned několik velmi zdařilých výstav. Naposledy to byla Rozmarná léta Jiřího Menzela, která je jedním z dárků k 75. narozeninám jejího manžela.

Menzelova

Čas na výlet do "Žluťáků" si našla i Křížková. Ta dorazila s ročním synkem Davidem, na kterého jsou s manželem, jachtařem Davidem Křížkem obzvlášť pyšní. "S malým se do Prahy často nedostanu, spíš vyrážím bez něj, když mám hlídání. Ale ráda jsem udělala výjimku," nechala se slyšet sympatická kráska.

Krizkova

Foto: Herminapress.cz