V pražských Vysočanech se to hemžilo slavnými nevěstami! Proč se Kateřina Kristelová (34), Katka Průšová (30), Martina Pártlová (34) oblékly do bílých rób? Ženou se snad před oltář?!

"Tak to rozhodně ne, protože aktuálně s nikým nechodím. Kdyby ale ten velký den měl přijít a já plánovala svatbu, představovala bych si ji někde v přírodě, na hezkém místě, s rodinou a mými přáteli," nechala se slyšet Pártlová.

Ta byla jednou z hlavních hvězd tiskové konference k akci Svatební dny 2014, která proběhne v pátek 10. a v sobotu 11. ledna v Clarion Congress Hotelu v pražských Vysočanech.

"Už bych jí chtěla menší, komornější, ale větší mejdlo, protože jsem se vdávala v pátém měsíci. Nemohla jsem ani tancovat. určitě bych tam ale chtěla celou rodinu. Svatba se mi ale moc líbila," prozradila Kristelová, která je po nedávném rozchodu také sólo.

A jak si dámy představují ideálního partnera? "Rozhodně by měl být osobnost, abych si ho mohla vážit. Neměl by mi moc lhát, alespoň v těch zásadních věcech a mohl by být aspoň trochu hezkej," svěřila se Martina, která září v muzikálech Kapka medu pro Verunku v Hybernii a Johanka z Arku v Divadle Kalich.

I Kristelová má, co se případného ženicha týče, jasno. "No, měl by být jako ty! Aby uměl vařit, cvičil a byl krásnej," dodala rozesmátá moderátorka.

Jedinou dámou ze zmíněné trojice, která by se mohla v budoucnu vdávat, je tak Katka Průšová. Rozhovor s ní vám přineseme už zítra!

Katka Kristelová

Foto: Herminapress.cz