Co spojuje zpěvačku Lenku Filipovou (59), hudebníka Davida Krause (33) a herečku Janu Bernáškovou (32)? Kromě nesporného talentu je to hlavně měsíc, v němž se narodili. Všichni totiž přišli na svět právě v únoru.

Nejen oni, ale mnozí další slavní „únoráci“ se proto sešli na společné oslavě v hotelu U Prince nedaleko Staroměstského náměstí. „Hlavní oslavy mého života zřejmě budou svatba a narození dítěte. Jinak dělám velké večírky maximálně na kulatiny,“ nechal se slyšet Kraus.

Vladimír Kratina (60) by si svoje narozeniny přál oslavit někde v teple, nejlépe v Karibiku. „I když jsem narozen v zimě, mám moc rád léto a moře,“ uvedl herec, který v současné době září v Ordinaci v růžové zahradě, kde se úspěšně dvoří Zlatě Adamovské. Zároveň ale s úsměvem dodal, že letos už to asi nestihne. I tak si večírek, kam dorazil s manželkou Jitkou a nejmladší dcerou, pěkně užil.

Úsměvy na všechny strany rozdávala také oblíbená zpěvačka, která se proslavila například hitem Zamilovaná. „Na horoskopy docela dám, věřím dokonce i kartám,“ překvapila Filipová.

Foto: Archiv