Zpěvačka Bára Basiková (50) se nikdy netajila tím, že ke sportu nemá zrovna vřelý vztah. I ona si ale k pravidelnému pohybu našla cestu a díky Power Plate zhubla dokonce dvě konfekční velikosti!

Že se po čtyřítce shazují kila o poznání hůř, na vlastní kůži pocítila i populární muzikálová hvězda. Situace se vyhrotila zvláště poté, co se Basiková zranila na dovolené na řeckém ostrově Kos.

"Nemohla jsem se hýbat a stres jsem zajídala čokoládou, což se na mé váze podepsalo," zavzpomínala na krušné období. "Když jsem mohla začít pomalu rehabilitovat, v karlínském Holmes Place jsem se setkala s trenérkou Zuzanou Bičíkovou, která mě poprvé postavila na Power Plate," dodala zpěvačka.

Bara_basikova2

S její pomocí a tréninkovým programem ušitým na míru pak Bára asi za půl roku zhubla celých deset kilogramů. "Cvičení mě začalo bavit. Nikdy jsem se žádnému sportu nevěnovala a najednou jsem v tělocvičně byla v pondělí, ve středu i v pátek," rozzářila se Bára, která pak měla nějaký čas přístroj také doma. "Se Zuzkou mě to ale bavilo o poznání víc," dodala.

Vytvarovat postavu a zhubnout nějaké to kilo pomocí Power Plate se rozhodla také Světlana Nálepková (52). Na speciální cvičící přístroj nedá dopustit i Tereza Kostková (36) a mnohé další hvězdy.

Svetlana_Nalepkova

 

Tajemství vibrací

Cvičení s přístrojem Power Plate představuje malou revoluci v kondičním cvičení. S jeho pomocí můžete posílit svaly a vytvarovat postavu, zlepšit rovnováhu a ohebnost těla, zhubnout, zredukovat celulitidu a samozřejmě zlepšit krevní oběh. Power Plate stimuluje přirozenou reakci těla na vibrace, které aktivují svalovou reakci několikrát za sekundu a zrychlují tak účinek cvičení. Proto je možné procvičit celé tělo během pouhých patnácti minut.

Foto: Herminapress.cz a Holmes Place