Zpěvák Václav Noid Bárta (32) před časem trochu polevil a výsledkem bylo pár kilo navíc. Po měsících tvrdého tréninku má ale vypracovanou postavu zpátky!

"Až třikrát do týdne chodím na thaibox. Mám skvělého trenéra Lukáše Dvořáka, který se mi věnuje každý trénink hodinu a půl a dohlíží na to, abych cvičil správně," pochvaluje si Noid, který spolu s dámami české popmusic zazpívá na chystané akci Královny popu.

"Pokaždé mi dá pořádně do těla, navíc skoro každý den cvičím ve své posilovně," dodal urostlý zpěvák, který výsledky svého snažení také hned demonstroval a svlékl si tričko. To ocenily zejména okolo stojící dámy.

hml_1097

 

Thaibox Thajský box neboli thaibox je známý také jako Muay Thai. Jde o bojové umění, jehož kořeny pocházejí z Číny. V Thajsku velice oblíbený sport si rychle našel svoje příznivce také v českých luzích a hájích, dokonce i mezi ženami, které si oblíbily zejména Thaibox Robics. Jedná se o aerobní cvičení s nácvikem a využitím prvků bojového umění. Je zaměřené na spalování, tvarování problémových partií i lepší koordinaci.

Foto: Archiv