Do práce se chodit musí, i když je vedro na padnutí. Svoje o tom ví i hvězdy muzikálu Sněhová královna Dáda Patrasová (58), Martina Pártlová (33) a Mahulena Bočanová (47), která na zkoušku dorazila o berlích.

Bočanová, která ztvární královnu v alternaci s Patrasovou, totiž špatně šlápla a zvrtla si kotník, a tak stráví léto jako nepříliš pohyblivá.

"To se musí stát zrovna mě a teď, když toho mám tolik před sebou," zanadávala si herečka a moderátorka, která v létě často pracuje. V neposlední řadě se chce také víc věnovat dceři, která má prázdniny a s níž ráda vyráží třeba na chalupu nebo k moři.

V tu chvíli k ní přispěchala Pártlová, která ji chtěla alespoň trochu utěšit. A protože se právě vrátila od moře, tak se na zkoušku vybavila plavkami a krémem s vysokým ochranným faktorem.

"I se zlomenou nohou se dá v létě užívat," vykřikovala. Jak přesně to myslí, ale neupřesnila. Nezbývá než doufat, že akční Mahulena, která miluje pohyb, si nějakou činnost nakonec najde a že se kotník brzy zahojí.

Foto: Archiv