Coby hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě Ivana Jirešová (35) zakouší, jak "chutná" pobyt ve vazební věznici. Málokdo ale ví, že si takovou zkušeností v reálu prošla už jako malé dítě.

"Naštěstí dopadnu dobře, pravda vyjde najevo. Přece jenom je to seriál," nechala se slyšet sympatická představitelka majitelky Lucie Vágnerové, majitelky baru U čerta, která se do vězení dostala kvůli lsti své švagrové, kterou si zahrála Michaela Kuklová.

jiresova-vezeni

"Natáčení mi ale kupodivu nebylo nepříjemné. Já bych se na tu samotku klidně na chvíli zašila, aspoň bych měla čas třeba na čtení," smála se vytížená herečka, která si nenechala ujít představení kosmetiky Natinuel.

"Jako malé dítě dítě jsem se ocitla ve vazbě. Měl mě vyzvednout otec mé kamarádky, ale neznal mě, takže jsem na autobusovém nádraží zůstala sama, nějaká paní mě podvedla na policii, kde jsem strávila noc," zavzpomínala Jirešová. "Tehdy nebyly mobily, takže než se dovolali mým rodičům, nějakou dobu to trvalo," dodala s tím, že si moc dobře vzpomíná například na zamřížované toalety.

Foto: Archiv TV Nova a Natinuel