Úplně nový člověk! Zpěvačka Martina Balogová (34) na sobě tvrdě zapracovala a na party výborného kamaráda Sámera Issy ji zprvu málokdo poznal.

Skvělý make-up, střih i barva vlasů, padnoucí šaty a v neposlední řadě také víc než deset kilo dole. Z Martiny, která na sebe upozorňovala hlavně díky svému nezaměnitelnému hlasu, se stala sexy žena vamp!

Issa_Balogova

"Nebudu zastírat, že jsem moc šťastná, to je na mě jistě i vidět," nechala se slyšet rozzářená Balogová, které ale ještě před časem nebylo úplně do smíchu. To když jejího partnera Pepu dostihla minulost a skončil ve vězení.

Zpěvačka zůstala na výchovu synka Pepíčka úplně sama a na vlastní kůži poznala, že život dokáže být pořádně krutý. Naštěstí se vše v dobré obrátilo a Balogová se v klubu Solidní jistota blýskla jako hvězda první velikosti.

Oči z ní nemohli spustit mnozí hosté Sámerovy party, kde vystoupila také talentovaná zpěvačka Karolína Krézlová, která před časem tak trochu  "naletěla" svůdníkovi Jaro Slávikovi a měla s ním krátký, ale o to bouřlivější románek.

Issa_Krezlova

Foto: Herminapress.cz