Česká Miss Gabriela Kratochvílová (23) je pro každou legraci! Při vybírání sexy plavek na dovolenou nelenila a od základů změnila svojí image.

"Ze srdce doufám, že nás letos čeká opravdové léto plné slunce a tepla, abych mohla vyrazit na koupaliště nebo s kamarády k řece. Jsem vodní živel, a tak ráda řádím pod i nad hladinou, ale nepohrdnu ani relaxováním na dece," práskla na sebe Kratochvílová.

Společně s dašími vítězkami  Lucií Kovandovou (19) a Monikou Leeovou (21) se proto vypravily pro nové plavky a další módní doplňky do oblíbeného butiku.

miss-dovolena

"Plavky si přibalím ale i na hudební festivaly, kam se letos opět chystám, kde jsou s kloboukem a džínovými šortkami naprosto nezbytné," dodala Gábina, která ochotně zapózovala i v blonďaté paruce. Krátké tmavší vlasy jí ale seknou mnohem víc, co říkáte?!

"Přesto, pokud by nám léto v Čechách nepřálo, plánuji si naplno užít sluníčka na Mauriciu, kam se v rámci své výhry od Eso Travel, pokud mi to povinnosti dovolí, na podzim chystám," těší se Kratochvílová.

miss-leova-kratochvilova

Foto: Česká Miss