Zpěvačka Dara Rolins (40) na sebe může být pyšná! Co se svalů na nohách týče, může se v klidu měřit s aktivním sportovcem, hercem a tanečníkem Janem Révaiem (39).

Oba dva se spolu s dalšími známými osobnostmi vydali do Plzně, aby poměřeli síly v rámci charitativního běhu Run Tour. Tahle dvojka v trikotech byla pro přihlížející velkým překvapením. Ne snad proto, že by se sportu vyhýbali obloukem, naopak! Oba pohyb milují a nedokáží si bez něj svůj život představit.

Nejednoho návštěvníka akce, na níž se vybralo 75 tisíc korun pro kardiocentrum v motolské nemocnici, ale překvapilo, že se Rolins může pochlubit stejně vypracovanými svaly na stehnech jako vysportovaný Révai.

Jan_Revai

"Musím říct, že jsme to nijak nepřeháněli. Brali jsme to spíš jako dobrou příležitost si popovídat," prozradila zpěvačka, která spolu se svým dlouholetým kamarádem střídavě šla a běžela. Není divu, že do cíle dorazili mezi posledními. "V tomto případě dvojnásob platí, že je důležité zúčastnit se," smála se Rolins. Kromě ní a Révaie se běhu zúčastnila i pětibojařka Miroslava Knapková nebo bratr olympionika Davida Svobody, triatlonista Tomáš či moderátorka Inna Puhajková.

Dara_Rolins

Foto: Herminapress