Modelka Simona Krainová (41) nemohla chybět na představení nové kolekce módní značky F&F v Londýně, kam vyrazila se svým manželem Karlem Vágnerem. Zahraniční cestu bez dětí si náležitě užili.

Krainová tu navíc všechny přítomné přesvědčila o tom, že hlavní věcí je vkus a charisma a že vše není jen otázkou peněz. Jako jedna z hvězd večera měla na sobě oblečení, jehož jednotlivé kousky se dají sehnat za pár stovek korun.

"Bylo to úplně úžasné. Velmi se mi líbily ty krajkové věci, dále pak modely s umělými kožešinami, jak to bylo všechno sladěné. Musím říct, že práce stylistů byla odvedená skvěle, opravdu si s tím vyhráli," řekla po skončení přehlídky.

"Výběr modelek mi byl taktéž sympatický. Mám ráda, když holky působí trošku chlapským dojmem, když z nich vyzařuje silná osobnost, a to jsem při této přehlídce cítila," nechala se slyšet.

"Tentokrát se v Londýně zdržíme čtyři dny a moc se těším na setkání s Evčou Herzigovou, která tady žije. Určitě vyrazíme i na nějaký shopping, ale to si budu muset nechat od Evči nebo přátel poradit, kde je to nejlepší," zářila Simona.

"Dokázala bych poradit, kam jít nakupovat v Paříži nebo New Yorku, kde jsem mnoho let žila, ale v Londýně budu vděčná za rady druhých," dodala s úsměvem Krainová, která si za první odpoledne už stihla zvládla koupit kabelku.

Foto: F & F