Herečka Markéta Hrubešová se stala tváří jarní kolekce značky Sophistic by Veronika, za níž stojí módní návrhářka Veronika Benešová. 

„Žena většinou volí šaty podle dané příležitosti. Někdy ale stojí za to se vyparádit jen sama pro sebe a pro pocit vlastní elegance. Žena, které to sluší, to o sobě dobře ví, aniž potřebuje slyšet lichotky. Krása totiž září zevnitř. A přesně takovou atmosféru, náladu a jakousi lehkost bytí jsem chtěla zachytit na fotografiích. Při volbě modelky jsem se nemusela rozhodovat dlouho. Když jsem zavřela oči a v duchu hledala typ ženy, který by mé inspirace o kolekci zachytil, viděla jsem Markétu,“ říká návrhářka Veronika Benešová.

„Odskočit si na chvíli před objektiv fotoaparátu, bylo milým zpestřením každodenního kolotoče. Navíc v modelech Veroniky jsem se cítila žensky a pohodlně. A přesně to od dnešní módy očekávám. Chci, aby mi to slušelo, abych se cítila upraveně, ale zároveň mě nesmí oblečení svazovat, protože za celý den toho musím stihnout opravdu hodně,“ vysvětluje herečka Markéta Hrubešová.

Foto: Martina Gonšenicová