Tytam jsou doby, kdy spolu Iveta Bartošová (46) a Ondřej Soukup (62) bez problémů komunikovali a spolupracovali. Známý hudebník se sice snaží zpěvačku šetřit, občasným výpadům proti ní se ale neubrání ani on!

"Tahle písnička nebyla moc šťastná volba. Tu si zpívali opilí vojíni v kasárnách," vyjádřil se na adresu Ivetina hitu Víš, lásko v sedmém finálovém večeru Česko Slovenské SuperStar. Ani další porotce Paľo Habera Bartošovou moc nešetřil. "Určitě jsi to zazpívala mnohem líp než by zněl současný originál," řekl směrem k Veronice Stýblové, která se bránila tím, že písničku dostala přidělenou.

Přitom tomu není tak dávno, co se Soukup rozvášnil ještě o poznání více. "Iveta se pohybuje mezi Venuší a Marsem a myslím, že brzy začne směřovat k Mléčné dráze," nechal se slyšet. A zřejmě nešlo o "nenapádnou" pozvánku na casting do nového muzikálu Vesmír na dlani!

Habera_Soukup

Bylo by naivní si myslet, že si zpěvačka tyhle slovní "políčky" někdy vezme k srdci. Řeší totiž úplně jiné věci. Kromě věčných zdravotních trablů jsou to hlavně složenky, které ani tenhle měsíc nepočkají. Čas od času sice vystoupí na některé z diskoték, zazpívá na playback, ale tyhle "melouchy" na potřebnou životní režii jen těžko stačí.

Klidu Bartošové jistě nepřidá ani humbuk kolem údajné fotografie, na níž má být zachycena v nedůstojné póze, navíc polonahá. Těžko říct, zda opravdu existuje, jisté je však jedno. Zpěvačka by si měla nechat odpojit internet a naordinovat si minimálně 40 dní mediálního klidu spojeného s jarním detoxem. Na ten totiž není nikdy pozdě!

Foto: Herminapress