Farma Blaník je areál pro rodiny s dětmi, vzdálený 65 km od Prahy. Vybudoval ji scénárista, producent a bývalý prezident Miss České republiky Miloš Zapletal. Vyhrajte pro celou rodinu voucher na pobyt na této skvělé farmě!

Najdete tu romantické ubytování, výbornou restauraci a především Podblanický ráj dětí a zábavy: Farma-park s výběhy všech domácích zvířat a mnoha dětskými atrakcemi. Pořádají se tu rovněž svatby, školení a různé kulturní akce.

JARNÍ PRÁZDNINY NA FARMĚ BLANÍK: v době od 27.2. – 16.3.2014 zde můžete strávit prodloužený víkend (vždy čtvrtek až neděle).

Jízdy dětí na oslících - kolbiště

Letošní zima nepřeje pobytům na horách, na Farmě Blaník najdete vyžití nejen venku (jízdy na pony, táborák s opékáním buřtů, lampionový průvod za tajemnými hejkaly, anebo Farma-park s domácími zvířaty), ale i v teple uvnitř (dětská maškarní diskotéka, učení se kouzlům, divadlo, či vyprávění o Blanických rytířích, mazlení s mláďaty). Je tu rovněž whirlpool, sauna se solnou stěnou, dětské koutky, Dětský svět, samozřejmě televize na každém pokoji a výborná strava.

www.farmablanik.cz

Odesláním formuláře souhlasí účastník soutěže s poskytnutím osobních údajů pro marketingové účely organizátora soutěže. Každý se může zúčastnit soutěže pouze jednou.

Podrobná pravidla najdete zde: http://www.astrosat.cz/glanc/pravidla.php

Soutěžit můžete od 12. 2. do 20. 2. 2014. SOUTĚŽ BYLA UKONČENA.

Vyhrává každá správná 100. odpověď až do vyčerpání zásob (2 ks).

Výherci: Lenka Svobodová, Brno Ferda Berousek, Praha

 

 

Foto: Archiv