Nyní máte jedinečnou šanci vyhrát speciální kurz zařizování interiérů určený široké veřejnosti. Pražský Institut bytového designu se rozhodl pomáhat všem, kteří tápou při zařizování bytu. Kdo by nechtěl dobře bydlet?

Filozofie kurzů Institutu bytového designu vychází ze skutečnosti, že málokdo se touží v životě profesionálně věnovat designu, ale každý chce přece kvalitně bydlet a potřebuje se poradit nebo najít jistotu při zařizování vlastního soukromí. Právě proto jsou kurzy vedeny populární formou a nechtějí z uchazečů vychovávat profesionální designéry a trápit je hodinami kreslení a teorie o vývoji historických slohů. Místo toho je naučí praktické triky a fígle, které se jim budou při zařizování určitě hodit.

Vyhrajte voucher na kurz, který se koná 7.3. v Praze.

www.institut-bytoveho-designu.cz

Odesláním formuláře souhlasí účastník soutěže s poskytnutím osobních údajů pro marketingové účely organizátora soutěže. Každý se může zúčastnit soutěže pouze jednou.

Podrobná pravidla najdete zde: http://www.astrosat.cz/glanc/pravidla.php

Soutěžit můžete od 26. 2. do 5. 3. 2014. SOUTĚŽ BYLA UKONČENA.

Vyhrává správná 99. odpověď, do vyčeprání zásob (1 ks.) Upozorňujeme, že kurz se koná 7.3. v Praze a datum nelze změnit.

Výherkyně: Adéla Formanová, Ostrava

Foto: Archiv