Teplé letní dny se kvapem blíží, už nyní si ovšem můžete vychutnávat slunečné počasí při společných chvílích s přáteli. Pro takové momenty je dobré mít v záloze jednoduché recepty na lahodné chladivé koktejly z ovocných čajů Saga. Zapojte se do naší soutěže a vyhrajte balíček pro přípravu těchto osvěžujících drinků!  

V balíčku najdete kromě čajů Saga i termosku Tescoma, díky níž zůstanou vaše nápoje vychlazené po dlouhou dobu. Odpovězte na naši otázku a jeden z 5ti dárkových balíčků může být váš.

Jeden z koktejlů vám představíme už teď! Vaše rodina a přátelé budou při posezení na jarním sluníčku dozajista příjemně překvapeni!

Citronový sen s mátovým polibkem

Jarni koktejl_Saga citron a mata

Ingredience: 3 cl bezového sirupu, 4 osminky citrónu, 2 snítky máty, čaj Saga Citrusy a máta, 4 kostky ledu

Příprava: Do vysoké sklenice vložíme suroviny a rozmačkáme. Poté vložíme kostkový led a dolijeme studeným čajem Saga Citusy a máta, následně jemně promícháme ode dna. Přidáme ¼ citronu na okraj skleničky jako ozdobu.

www.sagacaje.cz

Odesláním formuláře souhlasí účastník soutěže s poskytnutím osobních údajů pro marketingové účely organizátora soutěže. Každý se může zúčastnit soutěže pouze jednou.

Podrobná pravidla najdete zde: http://www.astrosat.cz/glanc/pravidla.php

Soutěžit můžete od 3. 5. do 16. 5. 2014. SOUTĚŽ BYLA UKONČENA.

Vyhrává každá správná 55. odpověď až do vyčerpání zásob (5 ks).

Výherci: Jitka Slupková, Chrudim Marie Nováková, Praha Jiří Luksa, Ostrava Alena Dostálová, Opava Martin Kalous, Ostrava

Foto: Archiv