Filmoví fanoušci pozor! Dnes začíná 21. mezinárodní filmový festival Febiofest a vy máte jedinečnou příležitost získat dvě čestné vstupenky, které věnovala firma Tick Tack, taxi od Student Agency, která je zároveň oficiálním dopravcem festivalu.

Bílé vozy Audi A6 poskytují svým pasažérům luxusní pohodlí, nadstandardní servis za přijatelnou cenu, kterým je Student Agency proslulá a moderní elektronický systémem, který zajišťuje komfort, kvalitu, přehled o cestě či zrcátkové taxametry, které zabraňují jakoukoliv manipulaci s cenou.

DSC_0069-1

Jednotná vozová flotila se pyšní systémem, který zajistí sledování trasy na mapě on-line, hudbu, tv kanály, internet, zpravodajské portály a především filmy, které můžete sledovat při cestě na filmový festival či na jiné místo v Praze.

Nápovědu na soutěžní otázku najdete na stránkách www.ticktack.cz, na Facebooku Tick Tack či na voze, který si můžete prohlédnout před kinem CineStar na Praze 5 v rámci Febiobestu.

Odesláním formuláře souhlasí účastník soutěže s poskytnutím osobních údajů pro marketingové účely organizátora soutěže. Každý se může zúčastnit soutěže pouze jednou.

Podrobná pravidla najdete zde: http://www.astrosat.cz/glanc/pravidla.php

Soutěžit můžete dnes, 21. 3. 2014. SOUTĚŽ BYLA UKONČENA.

Vyhrává správná 99. odpověď, do vyčerpání výher (1 ks.)

Výherkyně: Marika Dočekalová, Praha

Foto: 123rf.com a archiv