Projevte svou jedinečnou osobnost parfémem a zahalte se do jedné z nádherných vůní Hugo Boss. Právě nyní máte jedinečnou příležitost vyhrát jeden ze tří voňavých flakonků této značky a udělat tak radost sobě nebo někomu blízkému. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít trchu štěstí!

Boss Jour Pour Femme je sofistikovaná dámská vůně značky BOSS. Její kompozice inspirovaná prvními paprsky dne dovede v ženách vyvolat pocit, že dovedou využít všech svých schopností, aby vytvořily svůj vlastní příběh. Sama vůně je stvořena tak, aby odrážela tři nejdůležitější ženské aspekty – světlo, inspiraci a elegantní vyváženost. To vše dohromady přináší nádherná směsice bílých květů s čerstvými citrusy.

Boss_Jour_EDP_50ml_tif_dl

Boss Orange je stvořena pro moderní a spontánní ženu, která má svobodnou duši a nestydí se dát najevo svou vášeň. Vyhovuje jí nekomplikovaná vůně plná emocí. I její oranžový odstín vzbuzuje energii a pocit příjemné hřejivosti.

BOSS_orange_edt50ml_DUO_tif_dl

Boss Bottled je jedním z absolutních bestsellerů mezi moderními pánskými vůněmi, který vládne nezaměnitelně svěžími a stylovými tóny mísícími klasiku s geniálním nápadem. Je určena modernímu úspěšnému muži, který žije ve světě, kde nic není nemožné, má soutěživou povahu a jeho vůně ztělesňuje čistý úspěch.

EDT BIG

Odesláním formuláře souhlasí účastník soutěže s poskytnutím osobních údajů pro marketingové účely organizátora soutěže. Každý se může zúčastnit soutěže pouze jednou.

Tato soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami.

Soutěžit můžete od 15. do 27. prosince. SOUTĚŽ BYLA UKONČENA.

Výherci:

Irena Vašáková, Děčín

Lenka Lahodová, Vysoké Popovice

Roman Vejvoda, Pelhřimov