Léto se hlásí o slovo a s ním i zvýšená potřeba svěžesti. Nezapomínejte na své vlasy a provoňte je pečujícím šamponem. Hrajte s námi o balíček od head & shoulders!

Šampony a balzám na vlasy head & shoulders Apple Fresh a pánský Menthol 2v1 byly speciálně navrženy tak, aby vlasům propůjčily svěží vůni a zanechaly je čisté, krásné a až 100% bez lupů. Nová technologie Scent Burst umožňuje zřetelnější a koncentrovanější vůni. Nyní díky novému složení šampónu head & shoulders Menthol 2v1 přetrvá pocit svěžesti po celý den.

Součástí všech těchto výrobků je i technologie Pro Clean, obsahující speciální kombinací tří čisticích složek, které účinně odstraňují nežádoucí mastnotu a nečistoty. K revitalizaci vlasů přispívají také speciální odpuzovače nečistot, díky nimž je povrch vlasů hladší a měkčí a neulpívá na nich nečistota ani prach.

Odesláním formuláře souhlasí účastník soutěže s poskytnutím osobních údajů pro marketingové účely organizátora soutěže. Každý se může zúčastnit soutěže pouze jednou.

Podrobná pravidla najdete zde: http://www.astrosat.cz/glanc/pravidla.php

Soutěžit můžete od 5. 6. do 19. 6. 2014. SOUTĚŽ BYLA UKONČENA.

Vyhrává každá správná 100. odpověď až do vyčerpání zásob (2 ks).

Výherci: Andrea Maliková, Přelouč Simona Šťastná, Meziříčí

Foto: Archiv