Ne nadarmo se říká spát jako v bavlnce, vždyť bavlna je pro své skvělé vlastnosti nejčastěji používaným a nejoblíbenějším materiálem pro ložní povlečení. A díky moderním technologiím můžeme sobě i své ložnici dopřát nejen klasickou bavlnu, jak ji znaly naše babičky.

Vyšší kvalita, luxus a větší pohodlí při spánku. To a ještě mnohem více přinášejí moderní bavlněné materiály, za které by se nemuseli stydět ani v královském paláci. Oblečte svou postel do Mako Saténu, Mako Jersey a velmi oblíbeného bavlněného saténu.

Mako Satén: dokonalá jemnost především Luxusní povlečení z Mako Saténu patří mezi ty nejjemnější materiály, které můžete své ložnici dopřát. Milujete ten pocit, když se uložíte do postele a obklopí vás neobyčejná jemnost, ze které už nechcete nikdy ven? Pak je Mako Satén to pravé pro vás.

Jedná se o bavlněné povlečení, jež je vyrobeno ze 100% čisté česané mako bavlny, která prochází charakteristickým procesem mercerisování. Díky tomuto speciálnímu zušlechťovacímu postupu se zvyšuje lesk a hlavně odolnost tkaniny proti opotřebování. Vydrží vám tak dlouho měkké a jako nové. Přidejte si k tomu navíc již zmíněnou jemnost a krásné syté barvy moderních vzorů a získáte povlečení dokonalé kvality, ve kterém je radost každý večer usínat.

Mako Jersey: luxus s jednoduchou údržbou Luxusní povlečení Mako Jersey je oboulící bavlněný úplet vysoké gramáže. Zamiluje si ho každý, kdo si při spánku rád vychutnává měkkost a jemnost, ovšem nezapomíná ani na praktičnost.

Jeho speciální úprava zaručuje opravdu vysokou jemnost, neuvěřitelnou měkkost a v neposlední řadě také výbornou regulaci tepla – v zimě zahřeje, v létě naopak chladí. Ložní povlečení z Mako Jersey vyžaduje minimální péči, je tedy opravdu nenáročné na údržbu: nemusí se žehlit a bez problémů jej lze sušit i v sušičce. S tímto povlečením tedy získáte dokonalou kvalitu a pohodlí, praktičnost i dlouhou životnost.

Bavlněný satén: číslo jedna v moderních ložnicích Povlečení z bavlněného saténu je na trhu k dostání o něco delší dobu a už si stačilo podmanit velkou část našich ložnic. Zamilujte se do něj také a proměňte obyčejný spánek v luxus a maximální pohodlí.

Saténové povlečení je vyrobené z vysoce kvalitní bavlněné příze s jemným leskem na povrchu. Bavlněný satén kombinuje ty nejlepší vlastnosti bavlny a saténu. Je krásně hebký a jemný na omak, zároveň je však velmi pevný a také trvanlivý, často bývá opatřen i nežehlivou úpravou. Jemný lesk mu navíc dodává luxusní vzhled.

Foto: www.4home.cz.