Radost pohledět! Přesně tak by se dalo vystihnout finále šesté řady StarDance, tentokrát ve znamení Anny Polívkové (34) a Taťány Kuchařové (25).

Porota nešetřila chválou a také diváci si přišli na své, soutěžní páry totiž vystřihly rovnou čtyři taneční čísla. "Úžasné držení těla i výraz. Strčíte do kapsy i profesionální tanečnice," řekl na adresu Kuchařové, která tančí s Janem Onderem, Zdeněk Chlopčík a ostatní jen uznale přikyvovali.

Celkého uznání se ale dostalo i Polívkové, jejíž waltz s Michalem Kurtišem dojal některé porotce málem až k slzám. "Neměla jsem k nim daleko. Byli jste úžasní," nechala se slyšet Tatiana Drexler, která se později slzám dojetí přesto neubránila.

I když obě finalistky i jejich partneři podali strhující výkony, z vítězství se nakonec radovala Polívková s Kurtišem. "Moc děkuji všem divákům a porotě a Táně, že tu byla se mnou ve finále. Strašně mě to bavilo," nechala se slyšet dojatá vítězka.

"Jsem moc ráda, že jsem tu mohla být a dostala se až sem. Bylo to úžasný!" poděkovala stříbrná Kuchařová, kterou druhé místo vůbec nemusí mrzet. Národu se totiž na parketu ukázala v jiném světle, než znají z přehlídkových mol a stránek módních časopisů.

Foto: Herminapress.cz