Letošní zima končí a s ní i topná sezona. Pro ty, kteří zjistili, že jejich plynové spotřebiče již dosluhují, nabízí nadcházející jarní a letní období ideální příležitost něco s tím udělat. 

Se zajímavou nabídkou pro své zákazníky, využívající pro vytápění lokální podokenní topidla značky GAMAT přichází Pražská plynárenská. Ve spolupráci s výrobcem zmíněných topidel nabízí za výhodných podmínek výměnu starých typů za nové a moderní modely. Topidla Gamat jsou v tuzemsku historicky známá také jako „vafky“ a mají dlouhodobou tradici. V řadě domácností, kde se jimi topí, jsou však instalovány nepříliš ekonomické modely starší patnáct a více  let.

S výměnou ušetříte Moderní typy topidel Gamat jsou dnes vybaveny lepšími regulačními a bezpečnostními prvky. Zákazník tak při stejném výkonu vafek ušetří až 15 % nákladů na plyn. Další velkou výhodou je, že provedení nově vyráběných topidel je z hlediska přívodu plynu a odtahového systému stejné, jako u původních modelů. Tím při výměně odpadá nutnost stavebních či instalačních úprav, které by byly nutné při instalaci jiného typu topidla a tvořily tak nezanedbatelnou položku na účtu. Samotná výměna je navíc  díky výše uvedenému jen otázkou přibližně hodiny.

Při využití komplexní služby, tedy nákupu spotřebiče včetně montáže, je účtována nižší sazba DPH. Montážní a instalační práce, stejně tak jako ostatní související služby, jsou zákazníkům Pražské plynárenské poskytovány za zvýhodněné ceny. Společnost se navíc, při splnění určitých podmínek, může na výměně vafek u svých zákazníků po dohodě i finančně podílet.

Více na www.ppas.cz

Foto: Archiv