Zpěvačka Lucie Bílá (48) bude v pořádném šoku. Díky kyblíkové výzvě, kterou pojala po svém, vyhrála tablet za pěknou sumičku. 

Před časem přijala kyblíkovou výzvu pro děti nemocné ALS, místo ledové vody ale nasadila červený nos a dalších sto klaunských nosů na sebe z kýblu vyklopila.

Klaunské míčky jsou symbolem charitativního projektu Konta bariéry, kterého je Lucie patronkou. "Děkuji, že se můžu zúčastnit takhle krásný akce, která podporuje léčbu takhle odporný a velmi vzácný, ojedinělý choroby. Já bych to chtěla podpořit po svým a pro svoje," vysvětlila.

A teď za svůj klaunský nos ještě dostane parádní výhru. Hnutí Nejsme klauni, které má glosovat naší politickou situaci, například prostřednictvím vtipných videí s Jackem Nicholsonem, se v Česku rozhodla uspořádat soutěž o 400 tabletů.

"Losovali jsme z lidí, kteří na sociální síť pověsili fotku s klaunským nosem. A mezi výherci je i paní Bílá, jako dík, za inspiraci, že je v první řadě třeba myslet na domov a lidi, kde žijeme," nechal se slyšet  předseda strany Domov a spoluzakladatel projektu Nejsme klauni David Štěpán, který je bratrem herečky Báry Štěpánové.

"A nejen to. Dalších pět tabletů bychom rádi věnovali Kontu bariéry," dodal.

Zdroj: Youtube

Foto: Archiv