Televize Nova slavila 20. narozeniny a bylo to, jak jinak, ve velkém stylu! Jednou z nejobletovanějších hvězd byla bezesporu tehotná moderátorka Lucie Borhyová (35)!

Státní opera Praha patřila nováckým hvězdám. Nechyběly ty seriálové, dorazily i ty, které známe z filmů, které televize koprodukovala. Velké pozornosti se dostalo tváři Televizních novin, která prožívá lásku jak z červené knihovny po boku svého kolegy Michala Hrdličky.

Čas si našla i Jiřinka Bohdalová, která je "všude zdejší" a nedávno mohutně podporovala Českou televizi. V jejím případě ale nutno říct, že patří mezi "národní poklady" a všechny televize se velmi snaží o to, aby s nimi spojila svoje jméno a navštěvovala jejich akce a oslavy.

I když ne všechny pořady a formáty se Nově v průběhu její existence povedly, do dějin českého televizního vysílání se jednou pro vždy nesmazatelně zapsala a u diváků dodnes boduje.

Za své hovoří její vlajkové lodi jako Pojišťovna štěstí, Ordinace v růžové zahradě, Ulice nebo Doktoři z Počátků. Zabodovaly ale i nejrůunější publicistické pořady a svého času se na výsluní popularity hřály i nejrůznější estrády.

Kdo všechno si na oslavu 20. narozenin našel čas, se dozvíte v následující galerii.

Foto: Herminapress.cz