Zpěvačka Marta Jandová (39) před měsícem porodila vytouženou dceru Marušku. Tu ani na chvíli neopouští. Výjimku udělala jen při nedávném focení!

"Mám po porodu fotografickou premiéru. S Lenkou Hatašovou je ale radost spolupracovat, ale přeci jen jsem  musela nechat doma Marušku, tak jsem trošku nervózní. Míra se sice ochotně a skvěle postará, ale i tak si každou chvíli telefonujeme," nechala se slyšet starostlivá maminka.

"To, že jsem tváří produktu s výtažkem z papáji, je naprosto logické. Za prvé ji miluju a za druhé je to rodinný podnik. Táta se mě zeptal a já tomu produktu věřím, tak proč ne. Sama ho používám," nechala se slyšet Marta.

"Začalo to, když jsem se po návratu z Austrálie odřela. Táta mi ránu namazal a opravdu se to zahojilo perfektně! Navíc mi ukazoval u všech známých a jejich dětí, jak se po namazání hojí všechny rány, popáleniny a podobně," pochvaluje si.

"Jelikož já sama jsem maminka, tak na takovéto zázraky chci věřit," dodává známá zpěvačka, která si nyní užívá tu nejkrásnější roli svéh života – mateřství.

Jandova-Janda

Foto: Only Papaya