Herečka a hvězda dětských pořadů Dagmar Patrasová (56) se dme pýchou. Není divu. Podařilo se jí totiž zhubnout deset kilo a zpátky nepřibrala ani deko! Jak toho dokázala?!

"Pracovně tomu říkám Ketonová dieta," rozhovořila se pro iGlanc.cz Patrasová. "Jíte jen jídla s vysokým obsahem bílkovin, díky tomu se v těle začně vytvářet ketóza, odbourávají se tuky, aniž by mizela svalovina," dodala s tím, že sí dopřává chutná jídla, může i zeleninu a dává si pozor jen na sacharidy.

"Jsou tři fáze, první je dost přísná: jíte omelety, pijete koktejly, můžete zelenou zeleninu, ale ne rajčata a papriky. Ve druhé přidáváte maso a zeleninu a třetí je udržovací, tam už jíte pár proteinových tyčinek, aby si člověk udržel správnou hladinu bílkovin," nechala se slyšet Dagmar. "Ale sůl a koření nejsou omezené, což je příjemné," pochvaluje si.

Patrasova_Wilson_Zazvurkova

Jo-jo efektu se Dáda nebojí. "Tahle dieta vás vychová, naučí vás stravovat se zdravě. Ani nemám chuť hřešit. Dovolená jsou i některá sladká jídla, což jistě hodně lidí potěší. I když nejsem na sladké, chutnala mi," svěřila se na přehlídce návrhářky Aleny Wilson v prostorách rezidenčního projektu Central Park Žižkov, kde se potkala i s kamarádkou, zpěvačkou Dášou Zázvůrkovou.

"Zhubla jsem deset kilo, a ještě bych ráda shodila dalších sedm. Manžel jen tiše závidí, protože on nemá vůli vzdát se jídla a pití. U mě byla motivace to, že jdou kila rychle dolů, ale nikde na vás nic nevisí, najednou se vejdete do věcí, které jste nosili před lety," rozplývá se Dáda.

Patrasova

Foto: Herminapress.cz