Lepšího kmotra pro svoji novou desku Hlasy si Richard Müller (51) snad ani nemohl přát! Album mu totiž nepokřtil nikdo jiný než světoznámá topmodelka Eva Herzigová (40).

"Neviděli jsme se vlastně dvacet pět let. Dnes se potkáváme podruhé v životě, kdy jsme každý v jiné pozici. Já jsem sice tehdy dělal hudbu, ale ona předpokládám ani netušila, že bude jednou absolutní topmodelka," zavzpomínal slovenský zpěvák.

"Zajímalo mě, do jaké míry se změní taková ženská, která si může s každým mužem kroutit okolo prstu. Velmi mě překvapila, svým přístupem, milou povahou, upřímností dokonce zná i moje písničky," rozplýval se Müller, který za to, že Herzigová dorazila vděčí i svojí partnerce Vandě.

"S Evou jsme dlouho v kontaktu. Měla křtít Richardovi k padesátinám box s jeho všemi CD Všechno, ale nakonec kvůli neodkladným povinnostem nepřiletěla. Takže pár let si vyměňujeme maily," nechala se slyšet.

"Když se jí narodil poslední chlapeček, poslala mi jeho fotku a potvrzuje se mi jenom to, že čím je člověk výš a známější, je daleko normálnější. Eva je úplně v pohodě, chová se strašně fantasticky. Jsme moc rádi, že si na nás našla čas," nešetřila chválou Vanda, která je shodou okolností maminka rok a půl starého Markuse.

Tomu by s Richardem rádi pořídili ještě sourozence. "Když pánbůh dá, budeme jenom rádi. Možná to budou trojčata a už budeme velká rodina. A když ne, dokázala bych si představit odrodit je zvlášť.V těhotenství jsme se cítila moc dobře," dodala Müllerova partnerka.

Foto: Herminapress.cz