Zpěvák Marian Vojtko (40) si uměl vybrat! Jeho přítelkyně Alice Janečková, dcera známého hudebního producenta, mu dala vpravdě luxusní dárek!

"Byl jsem opravdu štajf a v první chvíli mne obestřely mrákoty, když jsem vybalil Porsche. Nádherné, zářící, které mi budou určitě všichni závidět. Bohužel, nebylo to auto, ale luxusní brýle zmíněné značky," smál se Vojtko, který spolu s Alicí na Vánoce navštívil svoje rodiče v Banské Bystrici.

"Ale nějak jsme začít museli a tohle je dobrý vstup do dalšího pokračování našeho vztahu,“ svěřil se Marian, který si rovněž pochvaloval dárek od rodičů, kterým byl speciální protialergický vysavač.

A na čem si rodinka při slavnostní večeři, mimochodem i s Marianovou milkou oděná do tradičních krojů, pochutnávala? "Maminka opět připravila tradiční dobroty, opékance s mákem, zelňačku, z ryb - lososa a žraloka a jelení klobásky. Prostě mňamina, jako vždy, ovšem tentokrát s ne příliš příjemným závěrem," překvapil Vojtko.

"Kopa strávených pochutin se v žaludku příliš nespřátelila a půlnoční, na níž jsme svorně vyrazili, jsem trávil částečně v kostele, částečně na přilehlém WC. Prostě byly to svátky se vším všudy," prozradil pobavený zpěvák.

Foto: Herminapress.cz