Modelka a ředitelka nadace Tereza Maxová (42) se poslední dobou v Česku objevuje hlavně kvůli pomoci potřebným. Kromě toho je ale hlavně trojnásobnou maminkou a partnerkou realitního makléře Buraka Oymena (40).

Spolu s ním se objevila i na galavečeru Nadace Terezy Maxové, který spolu s přehlídkou Fashion for Kids přinesl bezmála víc než osm milionů korun.

"Chtěli jsme přiblížit pohled do pocitů dětské duše a jejích osudů, ale též autentických příběhů lidí, které o ně pečují. I díky nim se mnohdy v praxi nejlépe ukáže, co je třeba změnit v systému péče o dítě," nechala se slyšet na adresu přehlídky nazvané Insight.

Na tu Maxová oblékla dlouhé černé šaty, které doplnila střevíčky s otevřenou špičkou a také kožešinou, v jejím případě jistě umělou. Její partner zůstal věrný klasice a nijak nevybočoval z davu, zřejmě proto, aby se veškerá pozornost upínala na jeho milovanou.

Nezbývá než doufat, že v budoucnu budou mít možnost podobně zazářit také všichni ti, které nadace Maxové podpoří. Za poslední léta se jí podařilo vybrat před 37 milionů korun, a to je úctyhodná částka, která se jistě dostane hlavně potřebným!

Už nyní se těšíme na příběhy plné lidskosti, vřelosti a objeveného talentu, který je dnes stejně důležitý jako příležitost, kterou člověk v životě (ne)dostane…

YAN_7213

Foto: Herminapress.cz