Milanu Šteindlerovi se splnil sen! Proměnil se ve svého nejoblíbenějšího režiséra, legendárního tvůrce hororu Psycho, Alfreda Hitchcocka. Podoba je neuvěřitelná!

„Když mě oslovili z Nadace Archa Chantal s touto postavou, hned jsem si pustil svoje oblíbené Hitchcockovy filmy. Proměna v takovou režisérskou osobnost pro mě byla opravdová čest!“ radoval se Šteindler.

„Hledali jsme postavy, které nás zajímají a baví a k nim pak ty nejvhodnější představitele mezi českými osobnostmi. Že se stane z jednoho režiséra druhý tak nějak vyplynulo logicky. Milan byl okamžitě pro a pro nás to znamenalo najít správný oblek, nasadit pleš a paruku a nechat vytvořit kopii originální filmové klapky z filmu Psycho. Když si Milan stoupnul před objektiv, našpulil dolní ret a upřel na nás drsný pohled režiséra, bylo jasné, že to máme,“ popisují autoři vznik fotografie z kalendáře PROMĚNY 2015.

Jeden problém ale vzniknul: „Milan je ve formě a hubený. Alfred Hitchcock byl ale malý kulatý pán. Milan musel pořádně vyvalit břicho, aby se alespoň přiblížil mistrovu předobrazu,“ dodávají Petr s Markem.

Foto: Kalendář Proměny 2015, foto: Petr Kurečka a Marek Škarpa, www.kalendarpromeny.cz