Co se pití týče, nedá herečka a zpěvačka Daniela Šinkorová (41) dopustit na minerální vodu. Domů si ji nosí rovnou po kartonech.

"Nejradši mám mattonku, a to neříkám jenom proto, že jsme na Mattoni festivalu, opravdu ne," smála se. "Zrovna včera jsem do auta nakládala hned několik kartonů. Nemáme totiž zrovna dvakrát dobrou vodu, tak raději pijeme balenou," nechala se slyšet.

"Kromě toho mám moc ráda dobré víno a protože jsem se jednu dobu živila jako barmanka, v létě si dopřeju také mojito," svěřila se Šinkorová.

"Měli jsme v nabídce snad 100 koktejlů, takže si vybral snad každý zákazník. Na některé si ale musel dávat člověk pozor, třeba na Long Island Ice Tea nebo drinky s absinthem," zavzpomínala Daniela, která je jednou z hvězd muzikálu Mamma Mia.

"Vyhlásili jsme mezi sebou soutěž o to, kdo nejlíp zazpívá jeden z hitů. Vítěz se podívá do Stockholmu, kde je i muzeum legendární skupiny ABBA, tak věřím, že se na mne usměje štěstí," dodala.

Kromě ní si Mattoni Koktejl Festival na Václavském náměstí nenechali ujít ani Rey Koranteng, Míša Nosková, Tereza Voříšková a mnozí další.

Foto: Herminapress.cz