Štíhlá postava, krásné vlasy a zářivý úsměv – takovými zbraněmi se do Nízkých Tater vybavila modelka Michaela Štoudková (28). Sexy tělo v růžových bikinách nepředváděla na horách, ale v aquaparku!

"Určitě se nepovažuji za extra hubenou a na své postavě proto pořád pracuji. Cvičím, zdravě jím a snažím se být pozitivně naladěná," prozradila svůj recept na krásu s tím, že relaxační pobyt v Tatralandii využila i pro další zdokonalení svého těla.

Kromě řady sportovních aktivit hojně využívala i nabídku wellnes centra a vyzkoušela jejich balíček plný osvědčených procedur na zeštíhlení a krásnou pokožku. "Zábaly z mořských řas jsou jedny z nejefektivnějších na podporu hubnutí. Navíc je po nich pleť úplně jemná a vláčná," neskrývala nadšení z procedury modelka.  S kamarádkami z Bloges robes se pak víc než dobře bavila v Barbados baru. "Miluji vodní atrakce, ale přiznám se, že z celého Tropical paradise jsem si nejvíce oblíbila právě toto místo a míchané koktejly, které si můžete vychutnat jak ve vodě, tak na souši," dodala se smíchem Míša. Foto: Archiv